Špenátový salát

špenátový salát

Koupila jsem si balení mladého špenátu, asi 200 g. Špenát je balený v plastové krabičce, jako další druhy listové zeleniny, které v Lidlu koupíte. Musím říct, že kvalita těschto různých listových zelenin, je velmi dobrá. Jinde jsem lepší nekoupila. Zároveň i cena je příznivá.

Špenát známe většinou jako přílohu k bramborám a masu. Známe špenátový protlak, který je ale něco úplně jiného než čerstvé lístky špenátu. Čerstvý špenát můžete použít i syrový. Je velmi zdravý. Z jednoho balená jsem si připravila 3 různě upravené pokrmy.

Jak připravit špenátový salát najdete níže. Další dva recepty nějsou o nic náročnější – zelené smootie a vepřové závitky se špenátem.

Mám ráda rychlé vaření bez přemíry ingrediencí. Salát je super jednoduchý a je dobrý jak k obědu, tak k večeři.

[amd-zlrecipe-recipe:15]

Špenátový salát s vejci

O Andrea Holzknechtová 94 Článků
Zajímá mě zdravý životní styl. Mým cílem je být zdravá, fit, aktivní a štíhlá. Je to hledání, zkoušení a toto jsou stránky, kde zveřejňuji svoje postřehy, tipy, recepty. Jsou to hlavně moje zkušenosti.

1 Komentář

  1. Špenátový salát,jak jednoduché!Olej z vlaškých ořechů.V životě jsem neviděl ani neslyšel.A ještě budu kupovat vinný ocet,jen proto,že si chci udělat čerstvý salát.Díky,ale takto ne.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*2 + 9 =