Instagram – těší mě

Co s Instagramem?

Vůbec mě nenapadlo, že bych se pustila do Instagramu. I když dělám online marketing, sociální sítím úplně nerozumím nebo jsem spíš v oboru, kde to upotřebím jen okrajově. Instagram pro mě byl jen spouta fotek na jednom místě. A otázka byla, proč bych se do něčeho takového pouštěla zrovna já a fotila se? Kdo by na mě byl zvědavý.

Už vím, že to nejsou jen fotky lidí. Lidi fotí cokoliv a jídlo hooodně často. Jednoho dne jsem si ho založila. Celkem bez rozmyslu, dala jsem si jméno, co mě zrovna napadlo (myslím, že je celkem špatný…). Ten den jsem měla najednou důvod, protože jsem se pustila do změny ve stravování. Na základě mnoha informací, které jsem si nastudovala a které jsem za svůj život získala, jsem začala svoji lowcarb cestu.

Proč?

Myslím, že to je ta správná otázka, když něco jdete dělat. Musíte mít důvod, a když je váš důvod silný, uděláte to.

Fotím, co jím, protože chci inspirovat

Začal jsem jen tak pro sebe fotit, co jím. Aspoň budu mít fotky hezky pohromadě a když někdo bude chtít, může se inspirovat. Nic jiného v tom nebylo. Nevěděla jsem, jak Instagram funguje, jak získat sledující, co je Instastories, jak být vidět, jak hledat, co mě zajímá. Nepolíbená…

Nyní mám na účtě přes 320 fotek, občas dám něco do Instastories, občas mě někdo zmíní a najednou mám spoustu lidí, co mě sledují. Nejsou to tisíce, ale i tak je to pro mě zodpovědnost. Nemám profi fotky, spíš jsem takový foto patlal s roztřesenou rukou, ale snad to není taková katastrofa. Pořád beru svůj účet jako soukromou záležitost, kde chci sdílet a inspirovat lidi k tomu, aby o svém jídle přemýšleli. Chci ukázat, že to není takový problém, jíst zdravě.

Moje heslo je – jednoduchost, rychlost, základní suroviny a musí to samozřejmě chutnat. I když o sobě píšu jako o lowcarb (nízkosacharidové stravování), nemám ráda striktnost a škatulkování. Možná občas nejsem lowcarb, ale primal nebo paleo. Koho ale tyto názvy zajímají? Každý jsme jiný a musíme si svůj směr najít sami. Poslouchat svoje tělo a neřídit se slepě doporučeními. Všechny tyto výživové směry mají společné to, že si zakládají na kvalitě surovin a o to se snažím i já.

Ve dvaceti, možná ve třiceti chcete krásně vypadat a být štíhlí. Když je vám 40+ chcete stále dobře vypadat, ale priority se s věkem zákonitě mění. Na prvním místě je zdraví, pohoda, ale taky chuť být stále fit a aktivní.

Zvu vás na můj Instagram, inspirujte se 🙂 @varimkazdyden

O Andrea Holzknechtová 97 Článků
Zajímá mě zdravý životní styl. Mým cílem je být zdravá, fit, aktivní a štíhlá. Je to hledání, zkoušení a toto jsou stránky, kde zveřejňuji svoje postřehy, tipy, recepty. Jsou to hlavně moje zkušenosti.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*2 + 6 =